mentorman logo

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سوالات متـداول

توسط فرم دریافت سفارشات هوشمندی که به این منظور اختصاص داده شده خواهید توانست تنها با چند کلیک ساده نسبت به انتخاب مدل دلخواه و متناسب نیاز وبسایت خود را انتخاب نمایید.

بسته به نوع پروژه و حجم کار درخواستی توسط مشتری این موررد ممکن است از حداقل زمان یک ماه شروع شده و تا حداکثر چند ماه نیز زمان بر باشد .

پروژه پس از تحویل به مدت 72 ساعت کاری گارانتی ارائه خدمات بی قید و شرط به مشتری مطابق با متن قرارداد را خواهد داشت .همچنین به مدت سه ماه از زمان تحویل پشتیبانی و ارائه خدمات رایگان شامل درخواست کننده خواهد بود . این مدت بسته به حجم سفارش ممکن است بیشتر نیز گردد.

بلی. بصورت پیش فرض بسته به حجم قرارداد آموزش اولیه رایگان به یک نفر از معتمدین مشتریان داده خواهد شد . ارائه خدمات آموزشی بیشتر شامل هزینه خواهد بود .

در حالت کلی خیر  اما چنانچه مشتری درخواست این مورد را در قرارداد خود درخواست نماید پس از لحاظ نمودن برخی از آیتم ها در متن قرارداد بازگشت وجه امکان پذیر خواهد بود .

همانطور که میدانید ارائه خدمات فنی و غیر فنی به وبسایت ها جزئی از دغدغه های مدیران شرکت ها میباشد . این مسئله برای رفع کوچک ترین ایرادهای بوجود آمده برای وبسایت شرکت ها مستلزم پرداخت هزینه ای بسیار زیاد همراه میباشد لذا برای حل این مسئله راهکاری با عنوان پکیج های پشتیبانی و نگه داری وبسایت را در نظر گرفته ایم.

فقط کافیست در صفحه پیش بینی شده بسته به نیاز خود پکیج مورد نظر را انتخاب نموده تا همکاران ما جهت بررسی های بیشتر با شما تماس حاصل نمایند .

برای این منظور فرمی در نظر گرفته شده است . پس از تکمیل آن توسط مشتری همکاران ما در اسرع وقت جهت رسیدگی به درخواست مشتری با وی تماس برقرار خاهند نمود .

چنانچه نیاز مشتری محترم پس از بررسی ها و تلاش های همکاران منتورمن نتیجه بخش بود مشتری میتواند نسبت به پرداخت هزینه اقدام نماید .لازم به ذکر است هزینه های پیگیری درخواست مشتری در ابتدا امر به وی اعلام خواهد شد .

سه پکیج سئو جنرال، سئو تراپی و سئو پلاس جهت شروع فرآیند سئو در اختیار مشتری قرار داده شده اند .نوع و سطح پیشرفته بودن هر مرحله در توضیحات مربوط به هر پکیج ارائه شده است .

به طور معمول برای سطح پایه (سئو جنرال)حداقل زمان سه ماه ، سطح میانی (سئو تراپی) حداقل شش ماه و سطح پیشرفته (سئو پلاس) حداقل مدت زمان 9 ماه در نظر گرفته شده است.

پس از انعقاد قرار داد پرداخت حداقل 30 درصد مبلغ پیش بینی شده لازم میباشد .

چنانچه پس از طی مدت زمان پیش بینی شده در قرارداد انتظارات لازم مطابق آنچه در قرارداد قید شده است فراهم نشود نه تنها هزینه پیش پرداخت به مشتری عودت داده خواهد شد بلکه هیچ گونه هزینه دیگری نیز از وی دریافت نمیگردد .

از آنجایی که تولید محتوا امری با تخصص جداگانه و خاص میباشد لذا این مورد شامل هزینه خواهد بود . نحوه قیمت گذاری در این خصوص در پکیج های مربوطه پیش بینی شده است.

در طراحی لوگو و ست های اداری و سایر موارد هر کدام به تفکیک و جداگانه در صفحات مختص به خود توسط فرم های هوشمند قابلیت سفارش طراحی و یا چاپ و یا هر دو را بسته به نیاز مشتری خواهند داشت .

تمامی سفارشات از طریق پست پیشتاز قابلیت ارسال برای مشتری را خواهند داشت . هزیه ارسال فیزیکی تمامی درخواست های مشتری به عهده خود مشتری خواهد بود .

از آنجاییکه تمامی سفارشات و درخواست های مشتریان طی مراحل مختلف با هماهنگی مشتری صورت میپذیرد و تایید نهایی سفارش طراحی با هماهنگی مشتری میباشد لذا بازگشت وجه در این خصوص امری غیر لازم میباشد .

پرداخت حداقل یک سوم از مبلغ پروژه درخواستی توسط مشتری برای شروع فرآیند رسیدگی به درخواست لازم میباشد .

از بکارگیری چهار ابزار قدرتمند تبلیغات گوگل ، رپورتاژ آگهی ، تبلیغات ایمیلی و کلیکی بصورت هذفمند و اصولی میتوان تحولی ویژه در بحث تبلیغات و سئو وبسایت ایجاد نمود. کما اینکه از تاثیر شبکه های اجتماعی نیز نبایستی غافل شد .

همانطور که میدانید چهار پلتفرم تبلیغاتی ذکر شده توسط شرکت های مطبوع خود انجام شده که منتورمن در حال حاضر صرفا خدمات مربوط به مدیریت آنها را انجام میدهد . لذا به عنوان مثال انجام تبلیغات گوگل نیازمند پرداخت کلیه هزینه های آن میباشد .

پلتفرم های هر چهار مورد ذکر شده به خودی خود تخفیف هایی را برای تمامی مشتریان خود قائل میشوند . اما از آنجایی حجم تبادلات مالی منتورمن با این چهار پلتفرم بسیار زیاد میباشد لذا درخواست مدیریت تبلیغات از منتورمن توسط مشتری خواهد توانست تخفیف های بیشتری را شامل تمامی مشتریان منتورمن نماید .

بسته به میزان سپرده گذاری مشتری و نوع برنامه ریز تبلیغات این مدت زمان از یک ساعت تا مدت زمان نامعلوم نیز میتواند تغییر کند.

کسب و کارهایی که در زمینه شبکه های اجتماعی فعالیت دارند به اهمیت اینستاگرام ، فیسبوک و توییتر توجه ویژه ای دارند . راهبری شبکه های اجتماعی به معنی مدیریت با مدت زمان تعریف شده یا ارائه خدمات لحظه های (به عنوان مثال طراحی یک پست) به شبکه های اجتماعی تعریف شده فوق میباشد.

در حال حاضر این سه شبکه اجتماعی جزء قدرتمند ترین و بی رقیب ترین در نوع خود میباشند لذا با توجه به فیلترینگ برخی از آنها باز هم نمیتوان از قدرت هر کدام از آنها خصوصا در زمینه سئو چشم پوشی نمود .

برای این منظور نیز پکیج های خاصی طراحی شده که در هر کدام از آنها دقیقا به جزئیات موارد اجرایی اشاره شده است .