حــریـــم

رعایت حریم خصوصی

منتورمن با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش درخواست ها، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های منتورمن قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی برای مشتری صادر می شود  از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی مورد نیاز است.

تاکید بر درج صحیح اطلاعات

آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام ارتباطات شرکت با مشتری از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج موارد فوق در پنل کاربری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، منتورمن جهت اطمینان از رسیدگی صحیح به درخواست ها مشتری ، اطلاعات تکمیلی و صحیح درخواست نماید.
در خصوص سفارشات فیزیکی و قابل ارسال ، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و منتورمن تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

موارد قابل استفاده از اطلاعات

منتورمن ممکن است برای برقراری ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و انجام تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه پیامک‌ها را نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

همچنین در صورتی که تمایلی به دریافت خبرنامه های ایمیلی منتورمن را ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت (unsubscribe) در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

راه های ارتباطی مورد تایید

توجه داشته باشید که 300061930000 و 100061930000 شماره‌هایی است که منتورمن از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها، سامانه ارسال پیامک است که پیگیری وضعیت درخواست ها  یا رویدادها، خدمات ، سرویس‌های ویژه و نظرسنجی ها را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان منتورمن، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از این نام است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@mentorman.ir  اطلاع دهید .

مسئولیت های کاربر

منتورمن ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، منتورمن می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده جهت پیگیری های قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت منتورمن، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به منتورمن اعطا نموده و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
متعاقبا تاکید می شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه منتورمن را از خود سلب می نماید.

مسئولیت ها منتورمن

منتورمن هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای منتورمن وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود در این زمینه سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران می رساند که منتورمن همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی منتورمن و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و منتورمن حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

فرم درخواست تماس